logo Koła baner koła

Młodzieżowe Spławikowe Zawody Wedkarskie - RADZYNY 2009


 

W dniu 20 września Okręg PZW w Poznaniu zorganizował spławikowe zawody dla młodzieży na zalewie Radzyny Małe. Jest to impreza cykliczna, w której bierze udział kwiat młodego wędkarstwa z Kół PZW w Poznaniu. W tym roku nasze Koło po raz drugi w tych zawodach wystawiło swojego reprezentanta. Ze zgłoszonych dwóch chetnych młodych wędkarzy na zbiórce stawił sie jeden - Mateusz Łukaszyk. Startował on w licznie reprezentowanej przez młodzież z Okregu kategorii 13-16 lat. Pogoda sprzyjała wędkowaniu a ryby brały całkiem nieźle. Po trzech godzinach wędkowania kolega Mateusz łowiąc 1350g ryb zajął 22 miejsce. Ogólnie startowało ponad 80sięcioro młodych zawodników i zawodniczek, w dwóch kategoriach z których najlepsi łowili 2-3kg ryb.

Naszemu młodemu zawodnikowi dziękujemy za godne reprezentowanie Koła i życzymy jeszcze większych sukcesów i cierpliwości do wędkarstwa.

 

Stronę Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu działa dzięki życzliwości Władz Koła i Informatyków UM. Stronę redaguje Przemek, pełniący obecnie funkcje Wiceprezesa Koła.
Serwis działa od 2003 roku.
Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce: 13 lipca 2018 r.