logo Koła baner koła
Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze

Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z dnia 18 stycznia 2009 roku.

W zebraniu uczestniczyli członkowie Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w liczbie 43 osób w tym Prezes Zarządu PZW Okręg Poznań kol. Jerzy Musiał.

Zgromadzeniu przewodniczył kol. Dionizy Mikołajczyk

Ciekawsze wypowiedzi w dyskusji nad sprawozdaniami oraz w wolnych głosach i wnioskach:

  • Dyskusja nad planem pracy Koła na rok 2009 oraz nad niektórymi zapisami do regulaminu klasyfikacji "Wędkarz Roku" na rok 2009. W trakcie dyskusji przyspieszono rozegranie zawodów podlodowych, które odbędą się 25 stycznia 2009r. na jeziorze Niepruszewskim. Ustalono również, że do klasyfikacji "Wędkarz Roku" będą brane wszystkie zawody organizowane przez Koło z wyłączeniem zawodów morskich rozgrywanych z kutra oraz wyjazdy do Człopy. Ponadto w klasyfikacji juniorów będą brane zawody z okazji Dnia Dziecka. Nie ma minimalnej ilości zawodów w których należy brać udział by być sklasyfikowanym, a do ostatecznej punktacji brane będzie 8 najlepszych wyników.
  • Witold Bączyk wyszedł z sugestią rozegrania zawodów nocnych na jeziorze Niepruszewskim. Zawody te nie weszły w plan pracy Koła na bieżący rok, ale wyrażono gotowość współpracy. Organizacji podjął się Witold Bączyk.
  • Sugestia Macieja Kasztelana dotycząca zmiany miejsca rozegrania zawodów na otwarcie sezonu z Radzyn Dużych na Radzyny Małe.

W wyniku głosowania podjęto uchwały:

  • Uchwała nr 1/2009 w sprawie przyjęcia preliminarza budżetowego na 2009r.
  • Uchwała nr 2/2009 w sprawie przyjęcia planu pracy Koła na 2009r.
  • Uchwała nr 3/2009 w sprawie ustalenia składu osobowego władz i organów Koła.
  • Uchwała nr 4/2009 w sprawie sposobu przeprowadzenia głosowania do władz i organów Koła.
  • Uchwała nr 5/2009 w sprawie wniesienia do regulaminu Wędkarza Roku niektórych punków.
  • Uchwała nr 6/2009 w sprawie wystąpienia przez Zarząd Koła do Zarządu Okręgu o przyznanie opieki nad zbiornikiem wodnym.


Stronę Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu działa dzięki życzliwości Władz Koła i Informatyków UM. Stronę redaguje Przemek, pełniący obecnie funkcje Wiceprezesa Koła.
Serwis działa od 2003 roku.
Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce: 13 lipca 2018 r.