logo Koła baner koła
Morskie Mistrzostwa Okręgu 2008

 

W dniach 5-6.04.2008 w Władysławowie zostały przeprowadzone II Morskie Mistrzostwa Okręgu 2008. Koło nasze wystawiło dwie drużyny cztero-osobowe.
Zawody zostały rozegrane z dwóch kutrów: m/y THEODORA i m/y IVONNE.
W rywalizacji drużynowej startowało dziewięć 4 osobowych drużyn.
Ogółem w zawodach uczestniczyło 36 zawodników.

Klasyfikacja drużynowa
I miejsce i tytuł Mistrza Okręgu 2008 zdobyła drużyna Poznańskiego Klubu Wędkarstwa Morskiego STORNIA-1 w składzie: Waldemar Nowak, Ciesielski Janusz, Siwek Sobiesław, Kosiński Janusz
II miejsce i tytuł Wicemistrza Okręgu zdobyła drużyna Koła PZW Uniwersytetu Medycznego-1 w Poznaniu w składzie: Musiał Jerzy, Rynarzewski Przemysław, Aleksander Andrejczuk, Dionizy Mikołajczyk.
III miejsce i tytuł II Wicemistrza Okręgu 2008 drużyna Wielkopolskiego Klubu Spinningowo Morskiego KONGER-1 w składzie:Piotr Pietrzyk, Przemysław Zalisz, Mariusz Mróz, Zenon Walczak.
IV miejsce STORNIA-2
V miejsce Koło PZW ORFA Poznań
VI miejsce STORNIA-3

Zdobycie II miejsca w klasyfikacji drużynowej stawia nasze Koło wysoko w wędkarstwie morskim i jest to najwyższe miejsce w historii Koła w zawodach druzynowych. Pamiętać należy że nasi członkowie są wysoko w klasyfikacji indywidualnej (koledzy uczestniczyli w Mistrzostwach Polski w latach ubiegłych).

5-6 kwiecień 2008

Stronę Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu działa dzięki życzliwości Władz Koła i Informatyków UM. Stronę redaguje Przemek, pełniący obecnie funkcje Wiceprezesa Koła.
Serwis działa od 2003 roku.
Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce: 13 lipca 2018 r.