logo Koła baner koła

Młodzieżowe Spławikowe Zawody Wedkarskie - RADZYNY 2008


 

W dniu 21 września Okręg PZW w Poznaniu zorganizował spławikowe zawody dla młodzieży na zalewie Radzyny Małe. Jest to impreza cykliczna, w której bierze udział kwiat młodego wędkarstwa z Kół PZW w Poznaniu. W tym roku nasze Koło po raz pierwszy w tych zawodach, reprezentowało dwóch zawodników. W kategorii do lat 13 kolega Michał Woszczek i w kategorii od lat 14 do 16 Marcin Kupś. Nasi zawodnicy dzielnie i z zapałem wędkowali pomimo niesprzyjającej pogody. Po trzech godzinach wędkowania kolega Michał zajął 15 miejsce natomiast drugi nasz zawodnik 23. Ogólnie startowało ponad 60sięcioro młodych zawodników i zawodniczek, z których najlepsi połowili prawie 5kg ryb deklasując również zawodowców, którzy w tym samym dniu wędkowali na zalewie Radzyny Wielkie.

Naszym młodym zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie Koła i życzymy jeszcze większych sukcesów i cierpliwości do wędkarstwa.

 

21 wrzesień 2008

Stronę Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu działa dzięki życzliwości Władz Koła i Informatyków UM. Stronę redaguje Przemek, pełniący obecnie funkcje Wiceprezesa Koła.
Serwis działa od 2003 roku.
Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce: 13 lipca 2018 r.