logo Koła baner koła

Spinningowe Mistrzostwa Koła

W dniu 16 października 2004r. w miejscowości Zatom na rzece Warcie odbyły się zawody spinningowe o Mistrzostwo Koła.

Zawody rozegrane zostały w jednej turze od godziny 800 - 1230. Na miejscu zbiórki stawiło się 15 zawodników. Pogoda w czasie zawodów nie zawiodła, było pochmurnie lecz nie padał deszcz ani nie wiał wiatr. Niestety jak zwykle ryby nie dopisały. Mniej wytrwali jeszcze przed zakończeniem zawodów wybrali się do pobliskiego lasu na grzyby. Do wagi trafiły tylko 2 szczupaki. Największego złowił kol. Andrzejewski Jakub i ze szczupakiem 1,3 kg zajął I miejsce. Na drugim uplasował się kol. Turkowiak Zygmunt ze szczupakiem 0,9 kg. Zwycięzca otrzymał puchar, a vice mistrz Koła plecak wędkarski. Zawody zostały zakończone przy wspólnym grilu.