logo Koła baner koła
Zawody spinningowe z łodzi

W dniu 28 października 2017 r. zorganizowane zostały ostatnie tegoroczne zawody wędkarskie zamykające cykl zawodów spinningowych i wyłaniające Mistrza Koła. W zawodach udział wzięło 10 zawodników. Wędkowanie odbywało się z łodzi. Pogoda nie sprzyjała, ponieważ przechodziły przelotne deszcze i trochę wiało. Tylko dwójce zawodników udało się spłynął z kitą. Padłu dwa szczupaki i trzy okonie. Największą rybą był szczupak o długości 59 cm który dał zwycięstwo kol. Krystianowi Rynarzewskiemu. Drugie miejsce zajął Piotr Sobisiak, który złowił obok 2 okoni szczupaka o długości 51,0 cm. Pozostali zawodnicy nie złowili punktowanej ryby.

Zawody podsumowały cykl zawodów spinningowych. Zgodnie z regulaminem zawodów, w pierwszej kolejności rozpatruje się zawodników, którzy wzięli udział we wszystkich trzech zawodach. Było to 6 osób. Najlepszym spinningostą i Mistrzem Koła został Piotr Sobisiak, I Wicemistrzem Koła został Jacek Marciniak, a II Wicemistrzem Koła Stanisław Nowicki. Czwarte miejsce powędrowało do kol. Bartosza Wojkiewicza. Pozostali zawodnicy ze względu na brak złowionych ryb lub brak 100% frekwencji na zawodach zostali niesklasyfikowani.

Fotografie:

zdjecie z zawododów zdjecie z zawododów
zdjecie z zawododów zdjecie z zawododów
Stronę Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu działa dzięki życzliwości Władz Koła i Informatyków UM. Stronę redaguje Przemek, pełniący obecnie funkcje Wiceprezesa Koła.
Serwis działa od 2003 roku.
Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce: 13 lipca 2018 r.