logo Koła baner koła
Mamy Wicemistrzów Okręgu 2017

Z przyjemnością informujemy, że Członek naszego Koła Piotr Sobisiak reprezentując Klub Warta Spin Poznań wywalczy tytuły I Drużynowego Wicemistrza Okręgu w wędkarstwie spinningowym w połowach z łodzi

W dniach 3-4 czerwca odbyły się II Spininngowe Mistrzostwa Okręgu Teamów. Organizatorem imprezy był ubiegłoroczny zwycięzca - Klub Szczupak Rogalinek, a miejscem zawodów Jezioro Lusowo z malowniczo położoną bazą w restauracji Leśny Zakątek. W Mistrzostwach udział wzięło 19 dwuosobowych drużyn. W sobotę łowiono okonie i szczupaki w sporych ilościach - największy okoń zawodów miał ponad 41 cm. I turę wygrała drużyna z Klubu Kotwica Kórnik. Drugi dzień zawodów przywitał zawodników deszczem i ta zmiana pogody wpłynęła na wyniki - ryb złowiono mniej niż pierwszego dnia, ale szczupaki były większe - największy ponad 70 cm. II turę wygrał Klub Warta Spin.

Zwycięzcy zawodów:
- I miejsce i tytuł Drużynowego Spinningowego Mistrza Okręgu Klub Kotwica Kórnik,
- II miejsce i tytuł Drużynowego Spinningowego I Wicemistrza Okręgu Klub Warta Spin,
- III miejsce i tytuł Drużynowego Spinningowego II Wicemistrza Okręgu Klub Szczupak Rogalinek .

Stronę Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu działa dzięki życzliwości Władz Koła i Informatyków UM. Stronę redaguje Przemek, pełniący obecnie funkcje Wiceprezesa Koła.
Serwis działa od 2003 roku.
Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce: 13 lipca 2018 r.