logo Koła baner koła
Zawody nocne 2016

W dniach 2 - 3 lipca 2016 r. na zalewie Radzyny Duże zorganizowane zostały nocne zawody wędkarskie. Niestety frekwencja ani pogoda nie dopisały. Do zawodów stawiło się 8 chętnych. Pomimo tego w koleżeńskiej i wesołej atmosferze postanowiliśmy spędzić wspólną letnią nockę na wędkowaniu. Ustalono, że zawody odbędą się z wykorzystaniem wyłącznie metody gruntowej. Miał to na celu m.in. zachęcenie do łowienia dużych ryb oraz dać czas zawodnikom na integrację o której na zawodach rangi Koła szczególnie zależy. Pogoda jak wcześniej wspomniałem nie dopisała. Wieczorem spadł deszcz, a nad okolicami przeszły gwałtowne nawałnice. Ochłodziło się i kilkudniowy upał znacznie zelżał. Niestety odbiło się to na rybach. Złowiono niewiele leszczy. Mimo wszystko zawodnicy biorący udział w zawodach nie narzekali. Niektórzy przyjechali jeszcze dobre wcześniej aby jak najwięcej skorzystać z obecności nad wodą.

Podsumowanie zawodów zaskoczyło wielu. Zwycięzcą został Zdzisław Potocki, który jako jedyny nie przespał nocy i zamiast pójść spać pilnował gruntówek. Opłaciło się. Złowił największą rybę zawodów i zwyciężył. Tuż za nim miejsca kolejno zajęli Bartosz Wojkiewicz i Michał Molenda.

Zwycięzcą gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Wyniki zawodów:
1. Potocki Zdzisław - 1000g
2. Wojkiewicz Bartosz - 850g
3. Milena Michał - 800g
4. Nowicki Stanisław - 750g
5. Cichocki Andrzej - 700g
6. Ludwikowski Zdzisław - 600g
6. Nowicki Andrzej - 600g
NK. Aleksander Andrejczuk

Fotografie

zdjecie z zawododów zdjecie z zawododów zdjecie z zawododów
zdjecie z zawododów    
Stronę Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu działa dzięki życzliwości Władz Koła i Informatyków UM. Stronę redaguje Przemek, pełniący obecnie funkcje Wiceprezesa Koła.
Serwis działa od 2003 roku.
Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce: 13 lipca 2018 r.