logo Koła baner koła

Arkusz 1: Wędkarz Roku

Lp. Nazwisko i Imię Zawody Kołowe Zawody Okręgowe Podsumowanie
Puchar Cybiny Puchar Radzyn P. Niepruszewa Puchar Białokosza Puchar Odry Puchar Warty Puchar Łaz Puchar Karwi Zawody Nocne Najw. Ryba MO Spławikowe MO Spinningowe MO Morskie plaża MO Morskie kuter GPxO Spławik GPxO Spinning Ilość startów suma punktów
udział bonus udział bonus udział bonus udział bonus udział bonus udział bonus udział bonus udział bonus udział bonus bonus udział bonus udział bonus udział bonus udział bonus udział bonus udział bonus
1 ANDREJCZUK Aleksander 7 2 7 6 7 4 7 4 7
7
7 3 7 4 7





5






10 91
2 BRZOSTOWICZ Marian 7
7
7
7
7
7
7 1 7 11 7





5 5





10 85
3 WOJKIEWICZ Bartosz 7
7 5 7
7 5 7 4 7


7
7 3 5









5
9 83
4 LUDWIKOWSKI Zdzisław 7
7 3 7 5 7
7 2 7
7 2 7 5 7













9 80
5 WOŹNIAK Przemysław



7 2 7
7
7 3 7 5 7
7





5




10
10 74
6 CICHOCKI Andrzej 7
7
7
7
7
7
7 4 7
7











5
10 72
7 NOWICKI Stanisław 7
7
7
7
7 10 7




7 9












7 68
8 MOLENDA Michał 7
7
7
7
7
7 11



7 5












7 65
9 RYNARZEWSKI Przemysław 7 9 7 5



7 3



7
7 6












5 58
10 RYNARZEWSKI Krystian 7 1 7 1 7 1 7
7 1



7
7 1












7 54
11 POTOCKI Zdzisław 7
7
7
7
7
7 5



7













7 54
12 KASZTELAN Maciej 7 5 7 4 7 6









7 5
5










5 53
13 SOBISIAK Piotr





7 11 7 6 7 4





5

5








4 52
14 WOŹNIAK Andrzej 7


7
7


7




7













5 35
15 URBANIAK Czesław 7
7 2 7 3









7













4 33
16 KACZMAREK Dariusz 7
7
7










7













4 28
17 KACZMAREK Andrzej 7
7
7










7













4 28
18 MUSIAŁ Jerzy











7 11








5






2 23
19 TRAJNEROWICZ Andrzej 7 3

7 5
























2 22
20 KUBIAK Artur 7 6




























1 13
21 SZYMANOWSKI Dariusz















7 2












1 9
22 JANKOWSKI Maciej 7





























1 7
23 PAWŁOWSKI Grzegorz 7





























1 7
24 PAWŁOWSKI Leszek 7





























1 7
25 GRACZ Jan

7



























1 7
26 BRZOSTOWICZ Krzysztof





7























1 7
27 BEHR Piotr





7























1 7
28 GÓRSKI Maciej















7













1 7
29 MIKOŁAJCZYK Dionizy






















5






1 5

Arkusz 2: Grand Prix Koła Wędkarz Roku

Lp. Nazwisko i Imię Puchar Cybiny Puchar Radzyn P. Niepruszewa Puchar Białokosza Puchar Odry Puchar Warty Puchar Łaz Puchar Karwi Zawody Nocne absencja najgorszy wynik wynik końcowy
pkt miejsce pkt miejsce pkt miejsce pkt miejsce pkt miejsce pkt miejsce pkt miejsce pkt miejsce pkt miejsce ilość pkt pkt miejsce małe pkt pkt
1 ANDREJCZUK Aleksander 2205 5 4230 1 5225 3 410 3 0 12 0 11 1200 4 38 3 690 12 0 0 0 12 13998 42
2 WOJKIEWICZ Bartosz 135 12 1955 7 2845 8 520 2 510 3 0 11

0 8 3370 4 1 21 0 21 9335 55
3 LUDWIKOWSKI Zdzisław 70 16 1900 4 2680 9 0 14 130 5 0 11 800 5 49 2 1360 8 0 0 70 16 6919 58
4 RYNARZEWSKI Krystian 1974 6 1360 6 3325 6 0 14 130 6



0 8 1950 6 2 42 0 21 8739 73
5 NOWICKI Stanisław 830 7 735 10 3070 7 0 14 930 2 0 11



3420 3 2 42 0 21 8985 75
6 BRZOSTOWICZ Marian 310 11 255 13 2060 11 0 14 0 12 0 11 450 6 49 1 285 18 0 0 285 18 3124 79
7 RYNARZEWSKI Przemysław 5570 3 3725 2



380 4



0 8 3635 1 4 84 0 21 13310 81
8 WOŹNIAK Przemysław



3360 5 0 14 0 12 110 4 1500 2 0 8 585 15 2 42 0 21 5555 81
9 CICHOCKI Andrzej 65 17 210 14 1750 13 0 14 0 12 0 11 1600 3 0 8 940 9 0 0 65 17 4500 84
10 KASZTELAN Maciej 5425 2 3530 3 9435 1









3540 2 5 105 0 21 21930 92
11 POTOCKI Zdzisław 130 15 850 9 1785 12 0 14 0 12 770 2



1370 7 2 42 0 21 4905 92
12 MOLENDA Michał 135 12 270 12 1475 14 0 14 0 12 1000 1



785 12 2 42 0 21 3665 98
13 SOBISIAK Piotr





1710 1 960 1 220 3





6 126 0 21 2890 110
14 URBANIAK Czesław 775 8 3520 5 4550 4









835 11 5 105 0 21 9680 112
15 WOŹNIAK Andrzej 490 9

1215 16 0 14

0 11



620 14 4 84 0 21 2325 127
16 KACZMAREK Dariusz 350 10 195 15 2525 10









865 10 5 105 0 21 3935 129
17 TRAJNEROWICZ Andrzej 2320 4

7695 2











7 147 0 21 10015 132
18 KACZMAREK Andrzej 90 14 320 11 1435 15









425 17 5 105 0 21 2270 141
19 KUBIAK Artur 5730 1















8 168 0 21 5730 148
20 MUSIAŁ Jerzy











2400 1



8 168 0 21 2400 148
21 SZYMANOWSKI Dariusz















2045 5 8 168 0 21 2045 152
22 GRACZ Jan

930 8













8 168 0 21 930 155
23 BRZOSTOWICZ Krzysztof





0 14









8 168 0 21 0 161
24 BEHR Piotr





0 14









8 168 0 21 0 161
25 GÓRSKI Maciej















520 16 8 168 0 21 520 163
26 JANKOWSKI Maciej 40 18















8 168 0 21 40 165
27 PAWŁOWSKI Grzegorz 0 19















8 168 0 21 0 166
28 PAWŁOWSKI Leszek 0 19















8 168 0 21 0 166

ilość startujących
20
15
16
14
12
11
6
8
18





Stronę Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu działa dzięki życzliwo¶ci Władz Koła i Informatyków UM. Stronę redaguje Przemek, pełni±cy obecnie funkcje Wiceprezesa Koła.
Serwis działa od 2003 roku.
Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce: 13 lipca 2018 r.