logo Koła baner koła
Puchar Warty

W dniu 11 października 2014 roku na rzece Warcie w Sierakowie zorganizowane zostały spinningowe zawody wędkarskie pt. Puchar Warty. Zawody stanowiły III turę Spinningowych Mistrzostw Koła. Do zawodów przystąpiło 12 zawodników. Ryb nie było wiele. Złowiono 9 sztuk w tym jednego szczupaka i 8 okoni. Szczupak, który miał 1 mm ponad wymiar ochronny został złowiony przez Bartosza Wojkiewicza i dał mu zwycięstwo w zawodach. Drugie miejsce przypadło kol. Piotrowi Sobisiakowi, który złowił 3 okonie z których najdłuższy miał 19,2 cm. Trzecie miejsce wywalczył kol. Zdzisław Potocki, który złowił dwa okonie.

Po rozegraniu III tury zawodów wyłoniono Mistrza Koła, został nim kol. Piotr Sobisiak, który zdeklasował rywali po 3 turach, zajmując w każdej miejsce na podium. O kolejne miejsca była większa rywalizacja. Wicemistrzostwo Koło powędrowało do kol. Stanisława Nowickiego a II Wicemistrzem Koła został Marian Brzostowicz.

Poniżej zdjęcia zwycięzców zawodów Puchar Warty i cyklu zawodów o Mistrzostwo Koła.

pdfklasyfikacja zawodów Puchar Warty 2014

pdfSzczegółowa klasyfikacja generalna Mistrzostw Koła 2014

Fotorelacja
zdj z zawodów zdj z zawodów zdj z zawodów
zdj z zawodów zdj z zawodów zdj z zawodów
zdj z zawodów zdj z zawodów zdj z zawodów

Regulamin zawodów

Stronę Koła PZW nr 42 przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu działa dzięki życzliwości Władz Koła i Informatyków UM. Stronę redaguje Przemek, pełniący obecnie funkcje Wiceprezesa Koła.
Serwis działa od 2003 roku.
Ostatnia aktualizacja strony miała miejsce: 13 lipca 2018 r.